SEO

Pozycjonowanie SEO /Search Engine Optimization/, to inaczej optymalizacja stron internetowych pod wyszukiwarki internetowe, zwłaszcza Google. Jest to szereg działań internetowych, których celem jest promocja strony www w wyszukiwarkach; ujmując sprawę najprościej, chodzi o to, by na dane frazy pozycjonowana strona internetowa była znajdowana jak najwyżej w wynikach wyszukiwania.

Pozycjonowanie jest rodzajem reklamy internetowej, a obejmuje ono odpowiednie przygotowanie strony pod pozycjonowanie /TAGI/ i jej optymalizację, zgłoszenie jej do największych i najważniejszych wyszukiwarek, promowanie z wykorzystaniem katalogów i precli, zwiększenie Page Ranku strony i inne czynności, których celem jest osiągnięcie jak najwyższego miejsca w wyszukiwarce Google, która obecnie jest liderem.

Pozycjonowanie jest wyceniane indywidualnie, należy jednak liczyć się z tym, że jego cena przewyższa koszty wykonania samej strony. Reklama taka powoduje jednak, że strona ma niewspółmiernie większą liczbę odwiedzających, co przekłada się na cały szereg innych korzyści, głównie większą liczbę odbiorców /klientów/ i sprzedaż, o ile takowa wchodzi w grę.

Zajmuję się pozycjonowaniem stałym, to znaczy, że nie pobieram za nie opłat abonamentowych, a jednorazową opłatę. Szereg działań, jakie wykonuję przy pozycjonowanej stronie, doprowadza ją na stałe i wysokie miejsca w wyszukiwarkach na kilka fraz, a pozycja takiej strony jest przez długi czas praktycznie niezmienna.

Script logo