CMS

System CMS i jego wersje:

Strony, które wykonuję, są oparte o system CMS, pozwalający na samodzielną edycję zawartości treści i zdjęć strony. Standardowo pracuję na silniku CMS firmy Open Solutions – jest to mechanizm bardzo prostu w obsłudze, nie spowalniający działania strony, nie wymagający użycia bazy danych, a przy tym niezwykle przejrzysty i intuicyjny w zarządzaniu, nawet przez mało wprawne w “kwestiach komputerowych” osoby. W projektowanych przeze mnie stronach używam silnika Quick.CMS – który jest darmowy, licencjonowany, dostarczany przez legalnie działającą, polską firmę.

Istnieje również wersja płatna tego silnika, bardziej zaawansowana, dla znacznie bardziej wymagających odbiorców – na życzenie Klienta możemy w projekcie strony wykorzystać tę wersję CMSa.

W projektowaniu sklepów internetowych również wykorzystuję oprogramowanie firmy Open Solution, w dwóch wersjach – bezpłatnej, podstawowej i bardziej zaawansowanej – płatnej.

W mojej opinii wersja CMS bezpłatna jest wersją w zupełności wystarczającą do obsługi nawet dużej strony hodowlanej, niemniej jednak, gdyby interesowała Państwa wersja rozszerzona, oczywiście mogę ją wykonać.

Strona CMS:

  • Demo bezpłatnego silnika CMS oraz jego panel admina można zobaczyć na stronie producenta, klikając tutaj. <<< tę wersję standardowo wykorzystuję <<<
  • Demo płatnego silnika CMS oraz jego panel admina można zobaczyć na stronie producenta, klikając tutaj.
  • Porównanie wersji płatnej i bezpłatnej obu tych CMSów również do zobaczenia na stronie producenta CMS, tutaj.

 

Sklep CMS:

  • Demo bezpłatnego silnika sklepu CMS oraz jego panel admina można zobaczyć na stronie producenta, klikając tutaj.
  • Demo płatnego silnika sklepu CMS oraz jego panel admina można zobaczyć na stronie producenta, klikając tutaj.
Script logo